Ośrodek Poza centrumPrzy Polskim Stowarzyszeniu Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu
Aktualności
Terapia osób, par i rodzin LGBT

Dla kogo?

- osoby indywidualne LGBT

Jeśli borykasz się z samotnością, masz trudność z nawiązaniem głębokiej, satysfakcjonującej relacji, jeśli doskwierają Ci problemy związane z Twoją orientacją seksualną, wpadasz w depresyjne nastroje, nie widzisz sensu życia, masz kłopoty w rodzinie, pracy czy społeczeństwie, zapraszam na sesje terapeutyczne, które pomogą wspólnie znaleźć wyjście z sytuacji.

- pary LGBT

Serdecznie zapraszam wszystkie pary, które określają swoją tożsamość jako nieheteronormatywną na sesje terapeutyczne dla par. Spotkania będą Wam pomocne jeśli odczuwacie trudności w swoim związku, macie poczucie kręcenia się w kółko wokół tych samych problemów, czujecie, że jesteście w ślepym zaułku, trudno Wam się komunikować, często wpadacie w konflikty, także jeśli nie odnajdujecie się w trudnej aktualnie sytuacji społecznej w naszym kraju, macie problemy z rodziną, z ujawnieniem się, pracą, życiem w społeczności.

- rodziny "tęczowe"

Zapraszam rodziny tęczowe (jednopłciowe lub inne modele rodzin), które doświadczają dyskryminacji na tle społecznym, mające problemy z wychowaniem dzieci w naszej polskiej rzeczywistości i odczuwające dyskomfort na tym tle. Pracuję z rodzicami i dziećmi często z całym systemem rodzinnym, pomagam poradzić sobie z objęciem odmiennej od większości roli rodziców w społeczeństwie.

Prowadząca:

Magdalena Kowalska
mkowalska.psychoterapia@gmail.com

tel: 501 341 496

Prowadzę terapię indywidualną, par i grupową oraz sesje coachingowe i warsztaty rozwojowe. Pracuję m.in. z konfliktami, kryzysami w życiu, zdradą w związku, depresją, lękiem, uzależnieniami, poczuciem smutku i beznadziei.

Bliskie są mi sprawy dotyczące środowiska osób marginalizowanych w związku z byciem w mniejszości, dyskryminacji społecznej, życia w poczuciu odrzucenia na tle bycia innym, braku tolerancji, pracy z lękiem na tym tle. Od lat organizuję spotkania dla kobiet różnej orientacji, używając narzędzia jakim jest proces grupowy.

Współtworzę również ośrodek Poza Centrum DOM, w którym pracuję psychoterapeutycznie z dziećmi, młodzieżą i rodzinami w trudnych sytuacjach.
www.pozacentrumdom.pl

Al. Ujazdowskie 16 m 58,
00-557 Warszawa
+48 512 087 090 biuro@pozacentrum.pl Ośrodek w Łodzi: przejdź do strony
2019-10-29 (Aktualność)
2019-07-12 (Aktualność)
2019-06-28 (Aktualność)
2019-06-14 (Aktualność)