Ośrodek Poza centrumPrzy Polskim Stowarzyszeniu Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu
„Kim jestem, a kim chcę być?” weekend z coachem w „Domu Pod Aniołami”

Czy wiesz kim jesteś?Czy wiesz jakie są ważne dla Ciebie wartości, potrzeby? Czy potrafisz świadomie korzystać z tego kim jesteś? Czy czerpiesz z tego przyjemność, korzyści? Czy chcesz żeby tak było?

 Czy jesteś na „ścieżce serca”?Czy to co robisz daje Ci energię, radość, jest dla Ciebie intrygujące, ciekawe, pozwala Ci się rozwijać? Czy chcesz żeby tak było?

 Kiedy ostatnio się nad tym się zastanawiałaś/eś?Czy masz czas zadać sobie takie pytania? Czy chcesz poznać na nie odpowiedź?

 Kiedy ostatni raz miałaś/eś weekend tylko dla siebie? Czy chcesz się kreatywnie ponudzić? Czy chcesz żeby ktoś z uważnością Cię wysłuchał? Czy chcesz się spotkać sam/a ze sobą?

 Jeżeli

  •  potrzebujesz wysłuchania siebie z uwagą i empatią
  • dawno nie miałaś/eś weekendu tylko dla siebie
  • marzysz o weekendzie w małym, drewnianym domku za miastem, w dobrym towarzystwie to

zapraszam Cię na weekend z coachem, podczas którego:

  •  Zatrzymasz się ze mną nad pytaniami: Kim teraz jestem, a kim chcę być? Czy droga którą idę jest „ścieżką serca”? Jak mogę na nią wejść?
  • Posłuchasz własnych myśli i śpiewu ptaków
  • Odpoczniesz w pięknych okolicznościach przyrody

 Po co się spotkamy?

 Żeby porozmawiać. Bo coaching to rozmowa z miejsca ciekawości, otwartości, zaufania. Coaching metodą Psychologii Procesu jest rozmową na temat ról jakie pełnisz w swoim życiu i wartości, które Cię prowadzą. Jest lekcją świadomego z nich korzystania, doświadczania i płynnego przechodzenia od jednej tożsamości do drugiej w zależności od pojawiających się sytuacji na drodze do realizacji celu.

To może być najważniejsza rozmowa w Twoim życiu– prowadząca do pełnego poznania i akceptacji siebie oraz świadomego rozwoju i zmiany, życia w zgodzie ze sobą.

Zatrzymaj się na chwilę. Spotkaj się ze sobą. Spotkaj się z coachem.

Serdecznie zapraszam!

Agata Gebhardt 
Certyfikowany Coach POP, właścicielka Domu Pod Aniołam
więcej o mnie w profilu Nasz Zespół

 Gdzie się spotkamy?

 Zapraszam Cię do miejsca gdzie Anioły mówią dobranoc, a ludzie i koty spadają na cztery łapyJ Do miejsca wyjątkowego i znaczącego dla mnie i mojej drogi. Spotkamy się w „Domu Pod Aniołami”,który ma już 60letnią historię wpisaną w jego wnętrze i dobrą, twórczą energię. Na co dzień mieszka tam ponad sto Aniołów, a w weekendy dołączam ja z moim mężem i nasi Goście.

Kiedy, jak i za ile?

 Termin: wybrane weekendy od maja do października

 Opcja 2:1 czyli 2 osoby (w relacji) i coach.

Dla ducha:1 sesja coachingowa (2 h), poznanie swojej Mapy Wewnętrznego Zespołu, poznanie swoich zasobów, identyfikacja swoich potrzeb, również tych zaniedbanych, kontakt ze swoim miejscem mocy, rozmowy (też z Aniołami) na ganku i przy grillu.
Dla ciała:nocleg w „Domu Pod Aniołami” w pokoju 2 os lub 1 os z dostępem do łazienki, śniadanie, lunch, kolacja (w zależności od pogody w domu lub w pergoli), relaks, możliwość wycieczki rowerowej, spacery po lesie.

Miejsce: Strzęboszów 10, gm.Ruda Maleniecka, woj. Świętokrzyskie (140 km od Krakowa, Warszawy)
Czas trwania: 2 dni, przyjazd:piątek g. 16.00, wyjazd : niedziela g. 16.00
Cena: 450 zł/osoba
Informacje i zapisy: Agata Gebhardt, 609 210 461, gebhara@gmail.com

 

 Opcja 1:1 czyli 1 osoba i coach

Dla ducha:2 sesje coachingowe (2 x 2 h) w tym poznanie swojej Mapy Wewnętrznego Zespołu, Mitu Życiowego, poznanie swoich zasobów, identyfikacja swoich potrzeb, również tych zaniedbanych, kontakt ze swoim miejscem mocy, rozmowy (też z Aniołami) na ganku i przy grillu.
 Dla ciała:nocleg w „Domu Pod Aniołami” w pokoju 2 os z dostępem do łazienki, śniadanie, lunch, kolacja (w zależności od pogody w domu lub w pergoli), relaks, możliwość wycieczki rowerowej, spacery po lesie,
Miejsce: Strzęboszów 10, gm.Ruda Maleniecka, woj. świętokrzyskie (140 km od Krakowa/Warszawy)

Czas trwania: 2 dni, przyjazd:piątek g. 16.00, wyjazd : niedziela g. 16.00
Cena: 750 zł
Informacje i zapisy: Agata Gebhardt, 609 210 461, gebhara@gmail.com

Superwizja: Joanna Dulińska

 

Al. Ujazdowskie 16 m 58,
00-557 Warszawa
+48 512 087 090 biuro@pozacentrum.pl Ośrodek w Łodzi: przejdź do strony
2019-10-29 (Aktualność)
2019-07-12 (Aktualność)
2019-06-28 (Aktualność)
2019-06-14 (Aktualność)